tearebels.pl

Portal ogólnotematyczny

Gdzie zorganizować wesele
Lifestyle

Gdzie zorganizować wesele?

Połączenie nowoczesnych trendów, subtelnych kolorów z surowymi, miejskimi przestrzeniami i wystrojem w anturażu starych żyrardowskich przędzalni, to idealny sposób na to, aby wesele na długo zapadło w pamięci nowożeńcom, rodzinie i gościom. Sale weselne w stylu loft przyciągają coraz liczniej nowożeńców, chcących przeżyć ten najważniejszy dzień w życiu, w niezapomnianym stylu.

Powoli odchodzą w niepamięć wesela w barokowych, ozdobnych, pełnych balonów i girland, salach w hotelach i domach weselnych. Trend przyjęć organizowanych w dawnych, przemysłowych, loftowych salach jest w ostatnich latach niezwykle popularny. Loftowe wesele to dobra propozycja dla stylowych, nowoczesnych par, które chcą pokazać swoją indywidualność i uwolnić się od bardziej tradycyjnych miejsc i typowo weselnych schematów. Śluby w stylu industrialnym są świetne dla tych, którzy chcą wykazać się kreatywnością i odcisnąć własny, niepowtarzany ślad w tym ważnym dniu.

Wybór idealnego miejsca na wesele

Piękno loftowego wesela polega na jego swobodzie, jaką daje wybór właściwego miejsca. Młode pary, które zaczynają organizować swoje przyjęcie weselne, odchodzą od typowych i powszechnych, tradycyjnych opcji lokalowych, jakie oferują sale weselne mazowieckie. Nietypowe przestrzenie i wyjątkowa lokalizacja w dawnych przędzalniach w Żyrardowie stają się coraz częstszym wyborem par poszukujących nietypowego, oryginalnego anturażu swojego przyjęcia. W minimalistycznych przestrzeniach, w dawnej fabryce, przy oprawie niezwykłego, przemysłowego oświetlenia odsłonięte ceglane ściany, tworzą niezwykłe tło dla niezapomnianych zdjęć i doskonalej zabawy. To nietypowe i urokliwe miejsce wpisuje się w organizację wesel stylizowanych na lata międzywojenne czy przyjęć z menu o charakterze rzemieślniczym i swojskim.

Eko wesele-czemu nie?

Wesele w przestrzeni loft to styl zwięzłości i prostoty. Do dekoracji w tym stylu Aparthotel Stara Przędzalnia wykorzystuje:

  • minimalnie przetworzone teksturowane materiały,
  • nawiązujące do pierwotnej natury surowe drewno,
  • metal,
  • szorstkie tkaniny
  • naturalne kwiaty

Styl loft może być bardzo różny, dlatego nadaje się do realizacji różnych pomysłów. Najważniejsze jest odpowiednie połączenie elementów i doświadczonych fachowców, którzy będą w stanie umieścić akcenty tam, gdzie to konieczne i stworzyć niezbędną atmosferę. Loft starej fabryki w Żyrardowie jest doskonałą bazą do realizacji każdego pomysłu nowożeńców, chociażby tak oryginalnego, jak eko ślub. Ta przestrzeń jest neutralną bazą, którą można grać na różne sposoby. Fusion, industrial, nowoczesna klasyka wyznacza nowy kierunek na sale weselne mazowieckie, które powoli wypierają dawne trendy.