tearebels.pl

Portal ogólnotematyczny

wesele na Śląsku
Lifestyle

Jak zorganizować wesele na Śląsku?

Śląskie wesela są znane w całym kraju. To przyjęcia, które charakteryzują się wyborną, kilkudniową zabawą przy najlepszej muzyce, suto zastawionych stołach oraz dobrych trunkach. Wiadomo, że najważniejsza podczas organizowania takich imprez jest oczywiście atmosfera, na którą wpływają ludzie, jednak oprócz tego niezwykłą rolę podczas wielkiego dnia Młodej Pary odgrywają również dobrze dopasowana do indywidualnych potrzeb gości muzyka, zróżnicowane menu, zapewnione atrakcje oraz oczywiście sala weselna, czyli miejsce, w którym niezapomniane przyjęcie będzie miało miejsce.

Gdzie zorganizować typowe śląskie wesele?

Dzień ślubu oraz wesela jest bez wątpienia dniem wyjątkowym. Przede wszystkim dla Nowożeńców, ale także dla ich bliskich. Zorganizowanie wymarzonego przyjęcia wymaga niezwykle wiele uwagi oraz poświęcenia, dołożenia wszelkich starań, aby uwzględnić wszelkie potrzeby Młodej Pary oraz jej gości. Gdzie zorganizować imprezę, która będzie połączeniem prawdziwie bajkowej uczty, fantastycznej lokalizacji oraz porywającej do tańca muzyki? Jest takie miejsce, w którym wesele na Śląsku bez wątpienia na zawsze pozostanie w pamięci wszystkich uczestników.

Wyborna kuchnia i profesjonalna obsługa

Bistro 70 to połączenie doskonałej lokalizacji, wybitnego Szefa Kuchni oraz zaangażowanego zespołu, który dołoży wszelkich starań, aby uwzględnić wszelkie uwagi przyszłych małżonków. Przede wszystkim na uwagę zasługuje bogate i zróżnicowane menu, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Niebanalne spojrzenie na tradycyjne dania polskiej i śląskiej kuchni zaowocowało powstaniem znakomitych pozycji, które ucieszą osoby o najbardziej wymagającym podniebieniu. Pyszne jedzenie nie jest jednak jedynym atutem tego miejsca. Na uwagę zasługuje również lokalizacja, która sprawi, że goście będą mogli poczuć się swobodnie.

Prawdziwe śląskie wesele w niezapomnianym miejscu

Wybierając Bistro 70, goście mają do dyspozycji aż cztery sale, z których każda przystosowana jest do innej ilości osób biorących udział w imprezie. W pakiecie przyjęcia Nowożeńcy otrzymują urocze miejsce w otoczeniu parku oraz akwenu wodnego, ogródek z widokiem na park, co stanowi fantastyczną opcję szczególnie w sezonie letnim, apartament dla Młodej Pary z butelką musującego wina, bogate menu, opiekuna przyjęcia z ramienia hotelu, profesjonalną i kompleksową obsługę, tradycyjne powitanie chlebem i solą, pokrowce na krzesła, zniżkę na komfortowe noclegi dla gości oraz bezpłatny parking. Warto poznać bliżej tę ofertę, aby móc zorganizować wymarzone wesele na Śląsku.