O nas

TEA & COFFEE REBELS intensywnych doznań kawowo – herbacianych dostarcza od pięciu lat. Początkowo w małym, lokalnym środowisku starannie wyselekcjonowanych krakowskich pubów i restauracji. Później w ogólnopolskiej dystrybucji największych sieci handlowych i mniejszych tradycyjnych sklepów, aż w końcu – po uzyskaniu międzynarodowego rozgłosu – w najodleglejszych zakątkach świata. Wszak dla nas nie tylko niebo jest przestrzenią bez granic.

TEA & COFFEE REBELS to najlepsze towarzystwo, w którym delektować się będziesz napojami o smaku Twoich snów. To relaks i nieuchwytna chwila bez pamięci, gdy nie wiesz, co Cię boli i dokąd zmierzasz.

TEA & COFFEE REBELS to kawy i herbaty, które powstają z pasji i z pasją są tworzone. Unikalne receptury i smaki, zaprawione szczyptą magii i okruchem czaru, powstają zawsze w trakcie niekończących się degustacji, najodleglejszych podróży i nieustannego dążenia do perfekcji.

TEA & COFFEE REBELS to wyjątkowe napoje dla wyjątkowych ludzi, którzy nie boją się łamać reguł, marzyć i widzieć świat inaczej.

Robił zieloną herbatę, która smakowała ciepłym sianem i światłem słońca, czarną herbatę, która smakowała dymem i cukrem, czerwoną herbatę, która smakowała cynamonem i krwią, żółtą herbatę, która smakowała kadzidłem i korzeniem mleczu. Robił delikatną białą herbatę, która smakowała jaśminem i śniegiem. Robił zimową herbatę z ostatnich uschłych liści i gałązek i ta smakowała chlebem i żalem. Robił herbaty z kwiatów wiśni i płatków chryzantem, z róży i lotosu, ze skórek pomarańczy i z magnolii. Niektóre smakowały lekko i słodko, jak chmury płynące od słońca; inne smakowały korzennie i mrocznie, jak grube pierniki. Jego najsłynniejsza herbata, na którą jeszcze nikogo nie było stać, została zmieszana z liści białej herbaty, fiołków i jednego czerwonego liścia. Była to herbata, która miała smak jego snów.

Catherynne M. Valente – „Opowieści sieroty, tom 2. W miastach monet i korzeni”.