Ok, marzę o przeprowadzeniu rewolucji naukowej. Tak, chciałbym być drugim Einsteinem. Nigdy nie kryłem swojej ambicji. Pochodzę z biednej rodziny Rosjan Syberyjskich. To, do czego doszedłem, osiągnąłem ciężką pracą. Czy lubię programować? To dla mnie jak jedzenie. Proste, łatwe, zazwyczaj nie wynosi na wyżyny rozkoszy, ale trzeba to robić, żeby żyć. Dzięki temu, że dobrze programuję, mogę brać niewiele dobrze płatnych zleceń, z których utrzymuję się długo, nie podejmując żadnej innej pracy. To daje mi czas na pracę naukową. A pracuję nad unifikacją teorii kwantowej z teorią względności. Duża sprawa. Poza tym matematyka matematyką, fizyka fizyką, ale to przecież będzie miało konkretne implikacje filozoficzne. Wierzę, że dzięki temu odkryciu uda się wreszcie opisać strukturę tego świata i odpowiedzieć na najbardziej ważkie pytania.

Poza wszelkimi innymi pasjami, jestem miłośnikiem herbaty. Wprost uzależniłem się od Piratea. Piję ją ciągle, a nuty wiśni i rumu nigdy mi się nie nudzą. Co prawda nikt nie przeprowadził na ten temat badań, ale moja teoria jest taka, że ta herbata wspomaga myślenie. Mnie się przynajmniej lepiej myśli z nią niż bez niej.

Odstępuję od niej tylko w jednym przypadku. Czasem po prostu mam ochotę się położyć na plaży i popatrzeć na ocean, albo usiąść nocą pod gwiazdami i rozmyślać nad ogromem wszechświata. Morze i nocne niebo mają to ze sobą wspólnego, że pozwalają dotknąć nieskończoności… albo nieosiągalności. To jak wpatrywanie się w obszar o którym wiesz, że nie możesz tam tak po prostu pójść. Wtedy sięgam po Idealitea. To zielona herbata, więc ma doskonałe właściwości relaksujące. Osobiście uwielbiam, że ma w sobie nutę egzotycznych owoców, co sprawia, że jej smak jest ciekawy, nieoczywisty.

Czasem też muszę się napić kawy. Wiadomo, praca, praca i jeszcze raz praca. Nie lubię jednak gorzkich, czy surowych smaków. Latte z kolei jest trochę zbyt oczywiste. Ja łagodzę tradycyjny smak kawy miętą i posmakiem czekolady, czyli mieszanką Sydney Coffee. Daje energii tyle ile mi potrzeba, a smakuje naprawdę znakomicie.