Inspirują Cię nasze kawy i herbaty? Podobają Ci się produkty niosące ze sobą ideę?

Teraz Ty również możesz mieć swój ulubiony napój w wymarzonym opakowaniu. Jeśli Twoja firma ma misję, a we wszystkim, co robisz kierujesz się wartościami i twardymi zasadami, koniecznie napisz do nas. Przygotujemy dla Ciebie projekt wybranej kawy albo herbaty w zindywidualizowanym opakowaniu, wyrażającym charakter Twojej działalności.

1. Decydujesz się na na herbatę lub kawę dostosowaną indywidualnie dla Twojej firmy.

2. Kontaktujesz się z nami przez maila (sklep@tearebels.pl) albo formularz kontaktowy poniżej. Wycena jest całkowicie darmowa. W wiadomości koniecznie musisz napisać czy napój ma być kawą czy herbatą, ilość zamawianego produktu, nazwę swojej formy, numer NIP, numer telefonu, adres e-mail oraz wszelkie inne informacje jakie uważasz za ważne. Im więcej sugestii nam podasz, tym tańsza będzie usługa.

3. Czekasz – maksymalnie w ciągu 24 h wyślemy do Ciebie wycenę całości usługi.

4. Decydujesz się, czy skorzystasz z naszej propozycji.

5. Jeśli tak to czekasz na dostawę.

6. Cieszysz się w pełni dostosowanym do Ciebie i Twojej firmy produktem.

  • KAWA
  • HERBATA
Określ szacunkową liczbę produktów
Prosimy wpisać nazwę firmy
Prosimy wpisać nr NIP
Prosimy wpisać nr telefonu
Prosimy wpisać adres e-mail
Prosimy wpisać treśc zapytania

Napisz e-mail na adres sklep@tearebels.com

W mailu zapytaj o wycenę projektu i produkcji (pamiętaj o ilości zamawianych produktów!) i podaj tak wiele danych, jak tylko chcesz. Możesz napisać parę słów o swojej firmie, poinformować nas co chciałbyś, żeby znalazło się na pudełku, wskazać wartości, którymi się kierujecie. Możesz też całkowicie zdać się na naszą inwencję i propozycje. Pamiętaj jednak, im więcej informacji nam podasz, tym usługa będzie tańsza.

Wycena jest całkowicie darmowa.